1.  ارسال مقاله برای ویرایش چگونه انجام می گیرد؟

مقاله خود را با فرمت ورد از طریق ایمیل Englishedit.sinaweb@gmail.com ارسال فرمایید.

ما با ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از متخصصان خارجی ویرایش در هر یک از رشته های تخصصی ، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید محترم می باشد. کلیه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری با سرعت و دقت بالا و از طریق اینترنت انجام می گیرد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها، شکل ها و جداولی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید. این کار سبب کاهش هزینه شما شده و احتمال سرقت ادبی را به صفر می رساند. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف  نگردد.

 2. هزینه ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات  ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از کیفیت نگارش اولیه مقاله و تعداد کلمات آن و زمان مورد نیاز می باشد. با توجه به بررسی کارشناسان ما، به طور کلی هر یک از مقالات ارسالی از نظر کیفیت نگارش، در چند سطح قرار می گیرند. هزینه با توجه به جدول ویژه تعیین می گردد.

 3. پرداخت هزینه  ویرایش مقاله چگونه انجام می شود؟

پرداخت هزینه ویرایش مقالات می تواند به کمک پرداخت اینترنتی یا استفاده از کارت بانک های عضو شبکه شتاب انجام می گیرد. این روش ساده، دقیق و کارامد است. این سامانه به گونه ای طراحی شده که قابلیت پرداخت با کارت های بانک های عضو شبکه شتاب را دارد. 

پرداخت به صورت معمولی و انتقال کارت به کارت نیز مقدور می باشد. شماره کارت و حساب، به همراه صورتحساب به شما اعلام خواهد شد.

 4. فرایند ویرایش در چند روز انجام می گیرد؟

فرایند کار معمولا در هشت روز کاری انجام می گیرد. در حالت هایی  که شما با محدویت زمانی مواجه می باشید، لطفا از طریق ایمیل موضوع را با اطلاع همکاران ما برسانید. ویرایش چهار روزه و یا دو روزه نیز ممکن است. 

 5.با توجه به اینکه برخی از نشریات بین المللی ، تقاضا ی نامه تاییدیه (Certification Letter) انجام ویرایش توسط ویرایشگر نیتیو (Native editor) را دارند، آیا امکان صادر کردن این نامه توسط شما وجود دارد؟

از انجاییکه تمامی ویرایشگران ما، نیتیو هستند، نامه تاییدیه ویرایش توسط ادیتور نیتیو برای شما ارسال خواهد شد. برای صدور این گاهی ای است عنوان نهایی مقاله و اسامی نویسندگان ایمیل گردد.  

 6. ویرایش کامل و استاندارد یک مقاله شامل چه مواردی می شود؟

ویرایش کامل و استاندرد مقالات در برگیرنده  مجموعه ای از اصلاحات مختلف  می باشد که در پایان مقاله شما آماده ارسال به ژورنال های دارای ISI  می شود. مهمترین موارد به شرح زیر است.

  1. اصلاح اشتباهات گرامری جمله

  2. ایجاد یکپارچگی و تصحیح درستی زمان افعال

  3. ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات

  4. تصحیح لحن بیان جملات

  5. اصلاح ارتباطات فعل و فاعل ، معلوم و مجهوم و ...

  6. اصلاح غلط های املایی، تصحیح کاربرد حروف تعریف ، سجاوندی و ...

  7. ایجاد ارتباط معقول و متاسب بین جملات

  8. ایجاد یکنواختی در ویرایش متن و ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی  یا آمریکایی